8 SGZ Rycerze Iskry » Zbiórka Szczepu rozpoczynająca rok harcerski i pierwsza zbiórka gromady

Szczeciński Szczep ZHR "Watra"

im. Szarych Szeregów

Zbiórka Szczepu rozpoczynająca rok harcerski i pierwsza zbiórka gromady

Czuj!

Ze względu na nieprzewidywalną pogodę w sobotę plany uległy zmianie. Całość odbędzie się w Szkołach Salezjańskich na Gumieńcach.

Wszystkich rodziców zapraszamy na zbiórkę szczepu w sobotę (będzie to jedyna impreza całego szczepu w tym roku, więc tym bardziej zachęcamy do przyjścia). Zaczniemy o 10.00 wspólną grą. W programie także jest apel i wspólne świętowanie zmian w szczepie, dlatego też prosimy o przyniesienie, w miarę możliwości, napojów i jakiegoś jedzenia (ciastek, ciast, sałatek). Nie zabieramy kiełbasek! W zależności od pogody, zbiórka odbędzie się w budynku lub na dworze (np. gra raczej na dworze). Oficjalny koniec dla całości jest planowany ok. godziny 13.

Pierwsza zbiórka gromady będzie zbiórką ponaborową – proszę uprzedzić chłopców, że będą „kandydaci”, niech pokażą, jakie zuchy są super :) Zbiórka rozpocznie się standardowo w środę 27.09 o godzinie 17:00, z tym, że OD TEGO ROKU ZBIÓRKI BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W SZKOŁACH SALEZJAŃSKICH (ul. Ku Słońcu 124 – spotykamy się przy wejściu od strony parkingu).

Po zbiórce odbędzie się zebranie dla rodziców – będziemy mówili o podstawach metody zuchowej, o wyjazdach, składkach, umundurowaniu i innych ważnych sprawach. Dzieci będzie można zostawić pod okiem przybocznych.

Do zobaczenia!